• slide-2.jpg
  • slide-3.jpg
  • slide-4.jpg

Історія упаковки для яєць

Яйця - дуже цінний, але неймовірно крихкий продукт. Їх транспортування доставляло масу клопоту фермерам і продавцям. Першу упаковку для яєць в 1906 році винайшов Томас Петер Безел (Thomas Peter Bethel), яка представляла собою конструкцію з переплетених картонних смуг. Епоха звичної упаковки для яєць почалася в 1911 році.

Чи небезпечні харчові плівки?

Понад двадцять років ведуться суперечки про шкоду харчових плівок ПВХ. Безліч псевдонаукових джерел поширюють відомості про їх канцерогенні і отруйні властивості, шкоду для навколишнього середовища. Виробники упаковки і продуктів харчування, в свою чергу, намагаються спростувати ці звинувачення

Упаковка в термозбіжку плівку

У полімерні плівки з ефектом усадки упаковують одиничні вироби, групи товарів або цілі палети. Під впливом певної температури цей матеріал здатний істотно зменшувати свої лінійні розміри без погіршення характеристик міцності.

Харчова плівка ПВХХарчова плівка призначена для упаковки харчових продуктів. Вона забезпечує більш тривале зберігання продуктів, допомагає зберігати їх властивості, запобігає швидкому висиханню, захищає від впливів зовнішнього середовища і просочування сторонніми запахів.

Пакети поліпропіленовіПоліпропіленові пакети - ідеальна упаковка для багатьох груп товарів
Серед чисельного сімейства полімерних плівок на частку поліпропілену припадає 26% обсягу світового виробництва. У виготовленні пакетів даний матеріал використовується як самостійно, так і в якості одного з компонентів багатошарових структур ...