• slide-2.jpg
  • slide-3.jpg
  • slide-4.jpg

 Лотки для яєць                Упаковка для яєць

 

Наша компанія виробляла упаковку для яєць з полістирольного листа на сучасному обладнанні.

Полістирольна упаковка, коррекси, лотки для яєць виготовлялися з полістирольної плівки, яка також виробляєтся на нашому підприємстві. Зазначені вироби відповідно до санітарно-гігієнічних висновків можуть контактувати з харчовими продуктами.

Лотки для яєць та контейнери забезпечують ряд переваг в порівнянні з іншими видами упаковки:

  • прозорість контейнера дозволяє побачити споживачеві "товар обличчям";
  • пластикова упаковка для яєць легко забезпечує захист від механічних зовнішніх впливів, зручна в зберіганні, транспортуванні та використанні;
  • упаковка під яйце має відмінну конструкцію, дає можливість продукту "дихати", що сприятливо позначається на терміні зберігання.

 

Ми виготовляли лоток для яєць на 10 і 15 місць з можливістю нанесення етикетки і логотипу на упаковку.

З упевненістю можна стверджувати, що на сьогоднішній день, полістирольна упаковка є одним з найкращих варіантів упаковки для яєць.

Крім упаковок для яєць наша компанія виробляє поліпропіленові пакети, які використовуються для упаковки продуктів харчування, побутових товарів, іграшок, косметики та іншої продукції.

Виробництво лотків для яєць - гарантовані переваги застосування

Легка вага матеріалу. Завдяки цій особливості контейнер для яєць виявляється набагато зручніше і практичніше в застосуванні. Корекс-упаковка завдяки особливостям матеріалу може забезпечувати чудові теплоізоляційні властивості. Упаковка пластикова для яєць дозволяє краще зберігати продукцію, повністю нешкідлива для здоров'я, екологічно безпечна.

Завдяки естетичним особливостям, в упаковці продукт виглядає дуже привабливо для покупця. До того ж, уваги заслуговує невисока вартість лотків з полістиролу, використання при упаковці яких є повністю безпечним, що підтверджується санітарно-гігієнічними висновками.

 

ЛОТКИ ДЛЯ ЯЄЦЬ З НАКЛЕЙКОЮ

Наша компанія розробляла і наклеювала на 10-ти місцеві лотки для яєць кольорові (до 6-ти кольорів) самоклейкі наклейки розміром 130*48 мм.

Високопродуктивне устаткування дозволяло нам випускати в місяць декілька мільйонів лотків з кольоровими наклейками.

Лотки для яєць з наклейкою

 

На жаль, але на даний момент наша компанія вже не виробляє і не продає лотки для яєць.