• slide-2.jpg
  • slide-3.jpg
  • slide-4.jpg

ХАРЧОВІ ПЛІВКИ

mini-TEKOROL: маленькі кольорові рулони харчової плівки

MINI-tekorol: маленькі кольорові рулони

 

ТЕРМОЗБIЖНI ПЛIВКИ

Поліолефінова плівка

Поліолефінова плівка

 

ПАКЕТИ

 

ТОВАРИ ДЛЯ ДОМУ

 

ПОЛIСТИРОЛЬНИЙ ЛИСТ

Полістирольний лист

 


Полімерна плівка - сучасний і найбільш бажаний спосіб упаковки. Він досить дешевий та не вимагає використання складного дорогого устаткування, а з цієї причини користується незмінною популярністю серед споживачів.

ТОВ "ВФ "Полімер" випускає в широкому асортименті харчові і нехарчові плівки різного призначення, а також полістирольні листи. Основний напрямок нашої роботи - це виробництво пакувальних матеріалів з поліпропілену; виготовлення вторинного гранульованого полівінілхлориду.

Плівка нашого виробництва вирізняється високою якістю, вона здатна захистити продукцію від впливу зовнішніх факторів, а також сприяти збільшенню терміну придатності товару та спростити його транспортування.

Потужності підприємства дозволяють виробляти плівки з різнимі характеристиками, що дає можливість задовольнити запити широкого кола замовників, які турбуються про те, щоб їх продукція була надійно захищена і зберегла всі свої властивості.

Вся продукція виробляється на сучасному фірмовому обладнанні, з використанням інноваційних технологій. Гарантією якості є відповідність всім міжнародним стандартам виробництва плівок, що підтверджується сертифікатами якості.