• slide-2.jpg
  • slide-3.jpg
  • slide-4.jpg


Плівка термозбіжна ПВХ - переваги та актуальність застосування

Плівка ПВХ термозбіжна з кожним роком стає все більш популярною. Це матеріал, який має унікальні характеристики - високу ступінь блиску і прозорість.

ТОВ "ВФ "Полімер" пропонує можливість купити термоусадочну плівку під торговою маркою TEKOTERM. Продукція нашого виробництва відрізняється відсутністю в складі будь-яких хімічних подразників. Плівка термоупаковочна харчова ПВХ у використанні абсолютно безпечна для здоров'я, оскільки відповідає вимогам санітарних норм, що підтверджено висновком Державної санітарно-гігієнічної експертизи.

Наші лінії по виробництву дозволяють виготовляти продукцію з необхідними показниками для споживачів широкого профілю. Ведеться виробництво термозбігової плівки не тільки стандартних типорозмірів, а й безпосередньо під ваше замовлення.

Можлива упаковка в термозбіжну плівку хлібобулочних і кондитерських виробів, косметичних товарів, поліграфічної продукції, аудіо та відео касет, компакт-дисків, а також численних господарських товарів та продуктів харчування, як в індивідуальній, так і групової упаковці.

Плівка термозбіжна ПВХ - незаперечні переваги застосування

Одне з основних переваг, яке забезпечує поставляєма продукція, полягає у високій пластичності виробу. При цьому термозбіжні плівки здатні здивувати відмінними характеристиками міцності, завдяки чому можливе застосування більш тонких плівок в порівнянні з традиційними моделями. Фактично, плівка термозбіжна дозволяє знизити витрати, гарантуючи естетичні шви на упаковці.

Термозбіжна плівка здатна відмінно справлятися і з транспортуванням. Допустимий термін зберігання складає до двох років, що забезпечує зниження ризиків втрат товарної вартості продукції, що поставляється.

Відмінними рисами термозбіжної плівки ПВХ є її блиск і прозорість, тому при її використанні продукт стає більш презентабельним і привабливим для покупців. Завдяки своїй цілісності дозволяє забезпечити захист виробу від різних впливів при зберіганні, транспортуванні та реалізації. До того ж термозбіжна плівка, ціна на яку залишається цілком демократичною, має відмінну стійкість до температур.

Термоплівка в порівнянні з поліолефіновими аналогами забезпечує важливі переваги - менші енерговитрати для упаковки, після усадки структура плівки змінюється. Завдяки цій особливості вона здатна жорстко фіксувати продукцію в упаковці.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Матеріал Полівінілхлорид (PVC)
Пластифікатори, % 20
Колір фіолетовий або шампань
Товщина, мкм 15 18 20 25 30 40
Намотка, м 750 650 600 450 400 300
Ширина напіврукава, мм 150 - 800 (крок 50)
Ширина полотна, мм до 1000
Діаметр втулки, мм 76
Щільність, г/см3 1,295 - 1,350
Відхилення ваги, % 5
Відхилення ширини, % 5
Термозбіжність, % 10 - 35
Температура усадки, 0С 80 - 120
Міцність при розтягуванні, МПа2 52
Відносне подовження при розриві, % 117
Умови зберiгання, оС от +5 до +20

 

Купити термозбіжну плівку ПВХ Tekoterm ви зможете в одному з наших представництв: Дніпро, Запоріжжя, Київ, Кропивницький, Львів, Одеса, Суми, Харків, Херсон.