• slide-2.jpg
  • slide-3.jpg
  • slide-4.jpg

Довгий подих плівки"Teknika GROUP", до складу якої входить ТОВ виробнича фірма "ПОЛІМЕР", є єдиним в Україні виробником харчової плівки стретч ПВХ. Плівка має відповідні сертифікати і висновки СЕС.

Плівка виробляється на новітньому обладнанні з застосуванням технологій «Довге життя продуктів», що дає можливість постійно покращувати її якісні характеристики, такі як прозорість, міцність, показники проникності кисню і вуглекислого газу.

Нещодавно на ринок СНД випущено новий бренд компанії "Плівка, яка дихає" - харчова стретч плівка ПВХ "Кулінар" довжиною 30, 50, 100, 300 метрів і шириною 350 і 380 мм як для використання в домашніх умовах, так і в професійному пакувальному процесі. Плівка "Кулінар" була випущена спеціально для збільшення терміну зберігання продуктів харчування навіть там, де кондиціонування стелажних систем в магазинах є недостатнім або морозильне обладнання не підтримує режим "no frost". Підвищена газопроникність даного виду плівки або "дихання плівки" може бути перевірена навіть в домашніх умовах за допомогою склянки гарячої води, який щільно обгорнутий плівкою. Мікропори плівки, які відкриваються відразу ж покажуть її "дихаючу" структуру.

Також Teknika GROUP виробляє термозбіжні плівки з поліпшеною якістю глянцю, підвищеною стійкістю до розриву і підвищеної усадкою при низьких температурах. Вперше плівка вітчизняного виробництва успішно конкурує з імпортними аналогами, а в ціновій категорії "стандарт" є кращою. Плівка може використовуватися для упаковки як продуктів харчування, так і товарів різного призначення, не втрачаючи свої якості при високих температурах або запиленості виробництва.