• slide-2.jpg
  • slide-3.jpg
  • slide-4.jpg

Teknika GROUP

 

ТОВ "Виробнича фірма "Полімер"- репутація, яка заслуговує довіри


Шановні панове!

Teknika GROUP - визнаний в Україні та країнах СНД холдинг, який включає в себе ряд фірм, що випускають і реалізують полімерну продукцію. Діяльність холдингу почалася в 1987-му році, і сьогодні він займає провідні позиції на українському ринку постачання пакувального обладнання, матеріалів та виготовлення плівки. Серед клієнтів підприємства багато провідних компаній з різних країн СНД, які регулярно отримують від нас великотоннажні поставки якісної продукції. Довіру до нашої продукції ми по праву заслужили, пропонуючи її в широкому асортименті за раціональними цінами і забезпечуючи при цьому відмінний сервіс.

Провідним підрозділом холдингу є ТОВ "ВФ "Полімер". Сьогодні, потужності компанії дозволяють задовольнити будь-які потреби клієнта в придбанні харчових плівок ПВХ (ТМ ТEKOROL) та / або термозбіжних плівок ПВХ (ТМ TEKOTERM). Компанія використовує новітні технології в області виготовлення плівок на фірмовому обладнанні, застосовуючи свій багаторічний досвід на благо Клієнтів.

Полістирольний лист, який поставляється нами на ринок відповідає вимогам сучасних універсальних формувальних машин і високошвидкісних ліній.

Випуск плівки та інші сфери діяльності - результат постійного прагнення розвиватися.

Продукція підприємства проходить обов'язкову сертифікацію, призначена для контакту з продуктами харчування (має висновок Державної санітарно-гігієнічної експертизи). Нашу продукцію Ви регулярно зустрічаєте на підприємствах громадського харчування, в супермаркетах і навіть вдома у багатьох куточках країн СНД.

 

Про фiрму

 

Підприємства, що входять до складу Teknika GROUP, забезпечують відмінне співвідношення ЦІНА-ЯКІСТЬ по всіх групах товарів і здатність швидко реагувати на потреби клієнтів.


Ми запрошуємо вас до довгострокової та плідної співпраці!


З повагою,
генеральний директор ТОВ "ВФ "Полімер"

Юзвінський Вячеслав Михайлович