• slide-2.jpg
 • slide-3.jpg
 • slide-4.jpg

Листи полістиролу одержують шляхом плоскощільного екструдування гомогенізованого розплаву полімеру. Листи можуть мати матову, глянцеву або тиснену поверхню. Полістирольний лист застосовується для виробництва одноразового посуду та упаковки (коррексів, контейнерів, піддонів і т.п.).

Полістирол один з найпоширеніших пластиків, в першу чергу, завдяки його невисокої ціни. Це відносно легкий полімер і, в той же час, стабільний і легкооброблюємий матеріал. Має хорошу вологонепроникність, витримує низькі температури, відрізняється стійкістю до кислот і лугів. Полістирол добре формується при високій температурі.

Наша екструзійна лінія дозволяє випускати полістирольний лист з наступними експлуатаційними характеристиками:

Властивості

Одиниця виміру

Значення

Щільність

г/см3

1,06

Міцність при розтягуванні

МПа

25

Відносне подовження при розриві

%

50

Міцність при згині

МПа

42

Модуль еластичності

МПа

1900

Ударна міцність по Шарпі

КДж/м2

12

Температура розм'якшення

C

76

Коефіцієнт лінійного розширення

1/К

0,8 х 10 (*-4)

Коефіцієнт теплопровідності

Вт/м К

0,12

Водна абсорбція

%

0,1

 

 • ЗАГАЛЬНІ  ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • ширина від 250 до 800 мм,
  • товщина від 150 до 1200 мкм,
  • діаметр втулки та рулона - на заказ
  • колір - на заказ

Основні переваги полістирольного листа

Полістирольний лист успадковує свої безсумнівні переваги від використовуваного для виробництва матеріалу - полістиролу. Зокрема, полістирольна плівка широко відома своїми високими якостями: легкості, міцності, термостійкості (температура розм'якшення 76°С), низьким рівнем водопоглинання. Завдяки цим особливостям виробництво полістирольного листа залишається актуальним напрямком, а сама продукція широко затребувана в різних сферах діяльності.

У полістирольної упаковки зберігаються незаперечні переваги, у вигляді безпеки для людського здоров'я (підтверджується відповідною документацією), високою міцністю і відповідністю санітарно-гігієнічним нормам. Досвід виробництва полістирольного листа дозволяє гарантувати надійність і безпеку матеріалу для людини, до того ж, упаковка приємно дивує презентабельним видом продукції.

Сьогодні полістирол являє собою затребуваний матеріал для виготовлення якісної упаковки. Її розмаїття та популярність не викликають сумнівів у надійності і безпеки використовуваного матеріалу.