• slide-2.jpg
  • slide-3.jpg
  • slide-4.jpg

Пищевая пленка ПВХХарчова плівка призначена для упаковки харчових продуктів. Вона забезпечує більш тривале зберігання продуктів, допомагає зберігати їх властивості, запобігає швидкому висиханню, захищає від впливів зовнішнього середовища і просочування сторонніми запахів.

Харчова плівка ПВХ - "дихаюча плівка" використовується в якості одноразової упаковки продуктів тривалого терміну зберігання. На відміну від плівки ПЕ, володіє важливою характеристикою - газопроницаемостью або "здатністю дихати", що не дає можливості розвиватися бактеріям в упакованому продукті, завдяки цьому продукти зберігають свій первинний смак і запах довгий час. У такій упаковці виключено утворення конденсату, отже, з'являється можливість упаковки гарячих продуктів. Присутній опірність запотіванню в поєднанні з високим рівнем санітарно-гігієнічних властивостей. Плівка має відмінний блиск і прозорість. Всі ці якості значно покращують вигляд упаковки і самого товару. Така упаковка створює відчуття свіжості і привертає увагу клієнтів.

Ми пропонуємо широкий асортимент харчової стретч-плівки. За довгі роки успішної роботи в цій галузі було освоєно виробництво багатьох видів продукції. І зараз ми можемо вам гарантувати високу якість і доступні ціни.

Ми займаємося як роздрібними, так і оптовими продажами плівки ПВХ і можемо надати різні розміри, що дозволяє використовувати плівку для упаковки різних продуктів.

Ми завжди раді довгостроковому співробітництву і готові забезпечити оптові замовлення наших клієнтів. Ми намагаємося виявити максимум гнучкості і запропонувати кожному клієнту саме те, що йому необхідно. Ви можете розраховувати на індивідуальну увагу, професіоналізм наших експертів, які проконсультують Вас з питань підбору необхідних розмірів і матеріалу. При покупці харчової плівки оптом можливий випуск плівки не тільки стандартних параметрів і розмірів, а безпосередньо під ваше замовлення.