• slide-2.jpg
  • slide-3.jpg
  • slide-4.jpg

Плівка термозбіжна ПВХ - інновації в кожному рішенні

ТОВ "Виробнича фірма" Полімер "на вибір своїм покупцям може запропонувати не тільки свою термоусадочну плівку під брендом TEKOTERM, але також продукцію польської компанії DEKOFILM, будучи її офіційним дилером, що займається випуском термоусадочной плівки DECOTERM.

Плівка Декотерм - широкі сфери застосування

Плівка DECOTERM відрізняється високою прозорістю, пластичністю і блиском. Основна перевага, яку здатна забезпечити сучасна плівка Декотерм, полягає у властивості усадження при температурі від 80°C. Завдяки цій особливості зростає продуктивність в процесі упаковки на Термозбіговому обладнанні, особливо із застосуванням камерних машин. Робота устаткування при цьому ведеться в «щадному» температурному режимі, за рахунок чого зростає швидкість режиму термоусаджування.

Збільшується і тривалість експлуатації для елементів обладнання, економляться кошти на їх заміну. За рахунок низької температури усадки забезпечуються оптимальні умови при упаковці теплочутливих продуктів (кондитерські вироби з покриттям шоколадною глазур'ю, сувенірна продукція, пластикові вироби та інше).

DECOTERM - надійна якісна плівка

Оптимальний вибір для групової упаковки продукції для подальшої реалізації в торгових мережах. Також можуть ефективно упаковуватися одиничні продукти: іграшки, книги, коробки, відеокасети, інструменти, поліграфічна продукція.

 

Основні переваги термозбіговой плівки ПВХ:

Безсумнівна перевага при використанні термозбіговой плівки ПВХ полягає у відмінному поєднанні високої міцності і пластичності, завдяки чому можливе застосування більш тонких, порівняно з традиційними, плівок. В результаті істотно знижуються витрати для упаковки, вдається забезпечувати найбільш еластичні шви при упаковці. Для плівок також характерна висока стійкість відносно високих і низьких температур при транспортуванні. Допускається можливість зберігання терміном до двох років, завдяки чому вдається уникнути ризику втрати товарної вартості для продукції, що поставляється.

Термозбіжна плівка ПВХ в порівнянні з поліолефіновими плівками має ряд переваг, серед яких особлива властивість структури, зниження енерговитрат при упаковці. При зміні структури плівки після укладання можлива жорстка фіксація продукту всередині упаковки, менше витрачаючи матеріал. Відзначити слід і невибагливість термозбіжной плівки ПВХ щодо обладнання.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Властивості Одиниця Середньостатистичні параметри
 Щільність г/см2 1,295-1,350
 Товщина мікрони 15 18 20 25 30 40
 Продуктивність м2/кг   39,7     28,2  
 Довжина полурукава метры 750 650 600 450 400 300
 Довжина розгорнутої плівки метри 1500 1300 1100 900 800 600
 Відхилення % -5% +5%
 Термозбігаємість % 10 х 10
20 х 20
35 х 35
25 х 10
 Ширина рулона мм от 150 до 800 (каждые 50 мм)
 Температура розм'ягшення оС 60
 Температура усадки оС 80 - 120
 Складування   Захищати від тепла.
Зберігати при температурі від +5оС до +20оС
 Пластичність % 20
 Колір   Жовтий, синій и безкольоровий

МЕХАНИЧНІ ВЛАСТОВОСТІ

 Міцність на розрив МРа 60
 Видовження % 117
 Твердість по Шору   70