• slide-2.jpg
  • slide-3.jpg
  • slide-4.jpg
 Лотки для яєць                Упаковка для яєць

 

Наша компанія виробляє упаковку для яєць з полістирольного листа на сучасному обладнанні.

Полістирольна упаковка, коррекси, лотки для яєць виготовляються з полістирольної плівки, яка також виробляєтся на нашому підприємстві. Зазначені вироби відповідно до санітарно-гігієнічних висновків можуть контактувати з харчовими продуктами.

Пропонуємо купити лотки для яєць та контейнери - вони забезпечують ряд переваг в порівнянні з іншими видами упаковки:

  • прозорість контейнера дозволяє побачити споживачеві "товар обличчям";
  • пластикова упаковка для яєць легко забезпечує захист від механічних зовнішніх впливів, зручна в зберіганні, транспортуванні та використанні;
  • упаковка під яйце має відмінну конструкцію, дає можливість продукту "дихати", що сприятливо позначається на терміні зберігання.

 

Ми виготовляємо лоток для яєць на 10 місць і 15-місні контейнери. Є можливість нанесення етикетки і логотипу на упаковку, безпосередньо під Ваше замовлення.

З упевненістю можна стверджувати, що на сьогоднішній день, полістирольна упаковка є одним з найкращих варіантів упаковки для яєць.

Крім упаковок для яєць наша компанія виробляє поліпропіленові пакети, які використовуються для упаковки продуктів харчування, побутових товарів, іграшок, косметики та іншої продукції.

Виробництво лотків для яєць - гарантовані переваги застосування

Легка вага матеріалу. Завдяки цій особливості контейнер для яєць виявляється набагато зручніше і практичніше в застосуванні. Корекс-упаковка завдяки особливостям матеріалу може забезпечувати чудові теплоізоляційні властивості. Упаковка пластикова для яєць дозволяє краще зберігати продукцію, повністю нешкідлива для здоров'я, екологічно безпечна.

Завдяки естетичним особливостям, в упаковці продукт виглядає дуже привабливо для покупця. До того ж, уваги заслуговує невисока вартість лотків з полістиролу, використання при упаковці яких є повністю безпечним, що підтверджується санітарно-гігієнічними висновками.

 

ЛОТКИ ДЛЯ ЯЄЦЬ З НАКЛЕЙКОЮ

На сьогодні наша компанія розробляє і наклеює на 10-ти місцеві лотки для яєць кольорові (до 6-ти кольорів) самоклейкі наклейки розміром 130*48 мм.

Маємо високопродуктивне устаткування, що дозволяє нам випускати в місяць декілька мільйонів лотків з кольоровими наклейками.

Лотки для яєць з наклейкою

 

Купити пластикову упаковку для яєць ви зможете в одному з наших представництв: Дніпро, Запоріжжя, Київ, Кропивницький, Львів, Одеса, Суми, Харків, Херсон.